Rychlé informace 
 
 
 
KOMISE MLÁDEŽE
22.6.2015 Závěr sezóny 2014/2015 - turnajové soutěže ml. a st. přípravky OFS PV

Dobrý den / Ahoj trenéři a vedoucí týmů mladších a starších přípravek,

skončila nám sezóna 2014/2015 i v turnajových soutěžích ml. a st. přípravky Okresního fotbalového svazu Praha-východ (OFS PV). Všechny výsledky a tabulky byly již aktualizovány a jsou k dispozici na našem webu http://www.ofspv-turnaje.eu/ v jednotlivých sekcích.

Konečné celkové umístění najdete zde (mladší) a zde (starší).

Všem bychom Vám chtěli poděkovat za kvalitně uspořádané turnaje. Až na pár malých drobností proběhlo vše v rámci pravidel, za což jsme samozřejmě rádi.

Pro příští ročník neplánujeme žádné zásadní změny v organizaci soutěží těchto věkových kategorií. Přesto pokud máte nějakou zpětnou vazbu, doporučení, návrh či se Vám něco nelíbilo, budeme rádi když nám napíšete na tento email. Ať už se to týká pravidel, organizace, apod. Postupem času se snažíme soutěže vylepšovat a reagovat na Vaše podněty. Je jasné, že nemůžeme vyhovět všem, ale snažíme se na to dívat nezávislým pohledem a s přihlédnutím k ideální variantě pro naše mladé hráče.

Co se týče příští sezóny, tak přihlášky do soutěží už téměř ze všech klubů dorazily na sekretariát našeho OFS. V první polovině července 2015 by jsme chtěli kategorie rozlosovat do skupin a určit hrací víkendy pro jednotlivé týmy (dle regionů v rámci našeho okresu). Ve druhé polovině července by jsme chtěli od Vás upřesnění data v rámci víkendu a přesný začátek Vašeho turnaje. První hrací víkend by jsme rádi udělali 29. - 30. srpna 2015. Postupně Vás budeme informovat o detailech.

Všem Vám přejeme příjemné letní období bez fotbalu a těšíme se na příští ročník 2015/2016 !

S pozdravem

Karel Klíma & Michal Šmíd
Komise mládeže OFS Praha-východ
http://www.ofspv.cz/
http://www.ofspv-turnaje.eu/

 
29.10.2014 Přihláška trenérská licence C pořádané OFS Mělník
20.10.2014 Článek o turnajích okresních výběrů mládeže Středočeského kraje
Meziokresní soutěž výběrů Středočeského kraje 2014/2015 – U11 (roč. 2004) a U12 (roč. 2003)'
 
3.12.2013 Turnajové soutěže přípravek okr. Praha-východ (rozlosování jarní části sezóny 2013/2014)
V neděli 17.11.2013 skončily poslední turnaje našich dlouhodobých turnajových soutěží mladších (4+1) a starších (5+1) přípravek okresu Praha-východ, sezóna 2013/2014 - Podzim. Konečné tabulky jednotlivých skupin po podzimní části, najdete na webu http://www.ofspv-turnaje.eu/. Všem týmům bych chtěl poděkovat za hladký průběh turnajů a za rychlé zasílání zápisů z turnajů. Věřím, že i Vám - účastníkům turnajů, se letošní systém zamlouvá. Samozřejmě je ale stále co zlepšovat. Rozlosování jarní části soutěže 2013/2014 už najdete taktéž na výše uvedeném webu (v jednotlivých sekcích). Jarní část je postavená dle výsledků v podzimní části. Jak ve starších, tak v mladších přípravkách je Elitní divize, kde jsou nejlepší celky po podzimu (bez ohledu na to, v jaké části okresu se kluby nachází). Vítězové Elitních divizí se kvalifikují do Středočeského finále. U mladších přípravek jsou další divize rozdělené na severní a jižní polohu v okr. Praha-východ. U starších to bohužel nebylo možné, z důvodu nižšího počtu týmů.

Jednotlivé zástupce týmů chceme poprosit o zaslání konkrétního termínu turnaje (jestli v sobotu/neděli a od kolika hodin), který se u Vás bude konat. Zároveň nám zašlete informaci, na kterém hřišti se turnaj odehraje. Také si prosím zkontrolujte, jestli jsou u jednotlivých týmů, v daných skupinách správné kontakty (případné změny nám prosím pošlete). Výše uvedené prosím zaslat nejpozději do 28.2.2014. Kdo informace nepošle, tomu termín turnaje určíme.

V případě dotazů jsem k dispozici.

Karel Klíma
Předseda komise mládeže OFS Praha-východ
Tel.: 602 762 243
E-mail: turnajeofs@email.cz